Apie mus

Esu Jolanta Greičiuvienė

kompanijos “Dr.Nona International Ltd.” nepriklausoma atstovė.


Šiame puslapyje rasite unikalius produktus su Negyvosios jūros mineralais skirtus kūno ir sielos grožiui, imuniteto stiprinimui, peršalimo ligų profilaktikai, nuolatinio nuovargio ir streso ​suvaldymui​.

Tai visa kas geriausia iš Negyvosios jūros puikiai savijautai ir gerai nuotaikai, kad būtų ūpas gyventi ir kurti savo kiekvieną dieną, kokios Jūs norite!

Turite klausimų? Parašykite mums!Kompanija “Dr. Nona International Ltd.” buvo įsteigta Izraelyje 1994 metais.

http://www.drnona.com

Tai pirmoji ir vyraujanti Izraelio kompanija, kuri parduoda žmogaus sveikatos stiprinimui skirtus produktus, maisto papildus, kosmetikos ir parfumerijos gaminius pagal daugiapakopę marketingo sistemą.

Visi kompanijos “Dr. Nona International Ltd.” produktai turi unikalią sudėtį ir yra pačios aukščiausios kokybės. Jie buvo patikrinti ir patvirtinti Izraelio Sveikatos Ministerijos.
Kompanijos gaminiai patikrinti ir kitose šalyse. Šiandien Vokietijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Graikijoje, Kazachstane, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje,  Ukrainoje, JAV, Kanadoje, Baltarusijoje, Turkmėnijoje, Uzbekistane, Rusijoje, Čekijoje ir Kipre veikia oficialios kompanijos “Dr. Nona International Ltd.” atstovybės.

Daktarės Nonos atradimo pradas – bioorganinis mineralinis kompleksas, kuris yra visų produktų gydomasis pagrindas. Būtent šis atradimas yra kompanijos, kuri turi jos vardą, pamatų kertinis akmuo mineralinis Halo kompleksas.

Jeigu Daktarę Noną galima pavadinti kompanijos siela ir širdimi, tai kompanijos prezidentas ponas Michailas Šneersonas – jos galva. Būtent jo organizacinių gebėjimų ir talento dėka “Dr. Nona International Ltd“ buvo įsteigta ir dirba pasaulio rinkose kompanija.