Hot

Halo Okseen

67.20 

Skubi pagalba esant aštriems uždegimams, respiratoriniams susirgimams, širdies ir kraujagyslių ligoms, periferinės kraujotakos pažeidimams. Biologiškai aktyvus maisto papildas su  natūralių antioksidantų poveikiu.

 60 vnt

Aprašymas

Pagrindiniai ingredientai: selenas, tokoferolis (vitaminas E), Negyvosios jūros Halo kompleksas.

Produkto pritaikymo rekomendacijos

Antioksidantų seleno ir vitaminų E kombinacija visiškai neutralizuoja įvairias laisvųjų radikalų grupes ir užkerta kelią uždegiminiams ir onkologiniams procesams ir per ankstyvam senėjimui.

Selenas – labai svarbus mikroelementas, kurio kiekis organizme paprastai būna nepakankamas. Šiomis dienomis daugelyje išsivysčiusių šalių jis vartojamas kartu su vitaminu E ir kitais antioksidantais patologinių būsenų, sukeltų laisvųjų radikalų  poveikiu,  profilaktikai. Selenas neša trūkstamą deguonį į širdies raumenį, taip užtikrindamas kokybišką širdies darbą.

Halo Okseen leis Jums išsaugoti sveikatą ir ilgaamžiškumą:

 • ūmios peršalimo ligos (gripas, ŪRS, vaikų infekcijos)
 • rinitas, sinusitas, tonzilitas, laringitas;
 • kvėpavimo takų ligos;
 • otitai, ausų ligos;
 • širdies ir kraujagyslių ligos, periferinės kraujotakos pažeidimai (miokarditas, endokarditas, išėminė širdies liga, miokardo infarktas, stenokardija)
 • galvos smegenų aterosklerozė;
 • migrena, galvos skausmai;
 • smegenų kraujotakos pažeidimai;
 • tromboflebitai;
 • dermatitai, egzemos, psoriazė, seborėja;
 • alerginės ligos (bronchinė astma, reumatizmas);
 • stomatitas, parodontozės, ėduonies profilaktika;
 • venų nepakankamumas;
 • fizinio ir protinio pervargimo būsena.

Vartojimas: 
Kaip imuniteto apsaugą  ir profilaktikai po 1 kapsulę ryte ir vakare, užgeriant vandeniu.

Peršalimo ligų  gydymui ūmais atvejais  – po 2 kapsules ryte ir vakare 2 dienas, vėliau po 1 kapsulę ryte ir vakare.

Rekomenduojamas vaikams nuo 2 metų.

5 atsiliepimai apie Halo Okseen

 1. 5 iš 5

  Audronė

  Šventinis atradimas! Turime 2.5 metų berniuką, kuris nuolat serga peršalimo ligomis, kurios dažnai pereina į sudėtingesnius susirgimus, kuriuos tekdavo gydyti net antibijotikais. Oksinas slogą ir peršalimo simptomus padėjo įveikti per 3 dienas. Mūsų atveju būdavo, kad sloga tęsiasi ir mėnesį…
  Išgeriam kapsulės turinį sumaišius su sultimis Kubush arba geriamu jogurtu.

 2. 5 iš 5

  Kristina

  Negaliu atsidžiaugti prieš keletą metų atradus šias stebuklingas kapsules. Būtent taip Oksiną mes vadiname namuose. Jis keliauja su mum ir kelionėse ir turime jį visu šaltuoju periodu. Su Oksinu pamiršome antibijotikus. O tai svarbiausia.

 3. 5 iš 5

  Deimantė

  Puikus produktas, visada duodu šeimynai kai matau, kad pradeda sirgti. Labai pasiteisina, sergam žymiai lengviau, dažnai simptomai dingsta jau po pirmų dienų Oksino vartojimo.

 4. 5 iš 5

  Jurgita

  Išsigelbėjimas mūsų namuose. Jei puola sloga, ar pan. ligos – vaikams visad padeda neįsisirgi.

 5. 5 iš 5

  Aušra

  Mano šeima Oksiną vartoja virš 10 metų. Jis tapo mūsų vaistinėlės privaloma dalimi kur bekeliautume ir kurioje šalyje begyventume. Jo dėka labai retai sergame peršalimo ligomis, o susirgus – sergame legvai, be komplikacijų ir svarbiausia – jau daug metų nebevartojame antibiotikų. Tai padėjo smarkiai sustiprinti mūsų imunitetus.

  Prieš mėnesį prevenciškai vartojau Oksiną slaugant COVID susirgusį šeimos narį, nuo kurio nesiizoliavau. Vakcinų nuo COVID ir Oksino dėka COVID nesusirgau. Tai tikras „Auksinas“.
  Rekomenduoju jį naudoti iškart pajutus peršalimo požymius, prevenciškai, turėjus kontaktą su COVID ligoniu, ar adaptuojantis grįžus į Lietuvą iš šiltųjų kraštų.


Parašyti atsiliepimą