Naujienos


Toksinų valymas

Valymas org.Neturėdami laiko skirti pakankamai dėmesio sveikos gyvensenos įpročiams, žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip greitai pagerinti savo savijautą. Veiksmingas vis labiau populiarėjantis organizmo valymas.

Toksinų valymas – tai reikalinga pagalba savo organizmui. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tuos organus, kurie yra atsakingi už toksinų šalinimąsi. Tokią funkciją atlieka mūsų oda ir gleivinės, nes jose yra prakaito, riebalinių ir ašarų liaukų.

Žarnynas dalyvauja ne tik virškinimo produktų šalinimo procese, tačiau ir padeda įsiurbti į kraują įvairias medžiagas (riebalus, baltymus, angliavandenius ir toksinus). Kepenys toksinus neutralizuoja, aktyviai dalyvauja virškinimo normalizavime.

Inkstai su šlapimu pašalina pusę visų toksinių medžiagų ir yra svarbūs vandens bei druskų apykaitai. Per limfą ir kraują į visus organus patenka maisto medžiagos, būtinos normaliai organizmo gyvybinei veiklai ir imunitetui palaikyti.

Kad pagreitinti visą šį procesą turim:

arbatą Gonsin – valo organizmą ląsteles lygyje, http://www.druskos.eu/katalogas/maisto-papildai/gonseenas/

 Cleanseen – valo virškinamąjį traktą, gerina žarnyno peristaltiką, http://www.druskos.eu/katalogas/maisto-papildai/klinsinas/

 Goldseen – efektyvus energijos ir medžiagų apykaitos skatinimas organizme, http://www.druskos.eu/katalogas/maisto-papildai/goldsinas

detoksikacija

Bendrinkite šį įrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *