Taisyklės

Pristatymo informacija

Pristatymas vyksta  „Lietuvos pašto” registruota pirmenybine pašto siunta arba per Omnivos paštomatus.

Visos prekės Lietuvos teritorijoje pristatomos po išankstinio apmokėjimo. Siuntinių Lietuvos teritorijoje ir į užsienį, pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienam užsakymui atskirai, atsižvelgus į jo svorį pagal „Lietuvos pašto“nurodytus siuntų įkainius http://www.post.lt  arba Omnivos siuntų įkainius https://www.omniva.lt/lit  Pristatymo kainą matysite atsiųstame užsakymo patvirtinime.

Už prekes atsiskaityti per 3 dienas. Negavus apmokėjimo per numatytą terminą, užsakymas anuliuojamas. Esant ilgesniam pristatymo terminui su jumis susisieks užsakymo administratorius ir suderins pristatymo detales. Kiekvienu atveju dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba el. paštu.

Išsiuntę siuntinį el. paštu atsiunčiame registracijos numerį, kurį įvedę adresu: http://www.post.lt , galite sužinoti, kur šiuo metu yra Jūsų siuntinys. Jeigu pašto darbuotojas Jūsų neranda nurodytu adresu, pašto dėžutėje paliekamas pranešimas, su kuriuo siuntinį galite atsiimti savo pašto skyriuje. Arba siunčiant per Omnivą, gausite žinutę į jūsų telefoną apie pristatytą siuntinį jau kitą dieną. Arčiausiai jūsų esantį Omnivos paštomatą rasite  suvedus jūsų adresą šioje nuorodoje https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai

  • Norint kuo skubiau gauti mūsų prekes prašome susisiekti telefonu +37068770922   ir suderinsime kuo skubesnį pristatymo būdą.
  • Nemokamas pristatymas – užsakius prekių virš arba lygiai už 100 eur.
  • Nemokamai prekes galima atsiimti patiems Vilniuje.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.

Garantija

Gavus pažeistą siuntą, užpildykite reikiamus transportavimo kompanijos dokumentus apie pažeidimą ir kreipkitės elektroniniu paštu info@www.druskos.eu

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
Grąžinama prekė privalo būti kokybiškai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes ar mūsų atstovas nepriimsime prekės grąžinimui.

Prekė turi būti grąžinama tvarkingoje pakuotėje. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Prie prekės privalo būti visi dokumentai, gauti kartu su preke.

Prekės grąžinimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.

Privatumo nuostatos >>