Naujienos


Archebakterija – „DR. NONA” – ABSOLIUČIOS SVEIKATOS KODAS

dnr-64885737Laboratorijoje „Lenom“, vadovaujant daktarei Nonai Kuhinai, atliktų tyrimų dėka sukurta unikali Archebakterijos išgavimo ir įdėjimo  į Dr.Nona preparatus metodika!  Paskutiniai mokslo duomenys rodo, kad jos poveikio mechanizmas giminingas biokamieninių ląstelių veikimo mechanizmui!

Archebakterija  — tai seniausia ląstelė Žemėje.

Negyvosios jūros Archebakterijų, išaugintų panaudojus specialią technologiją laboratorinėse sąlygose, biomasės panaudojimas – viena iš pagrindinių mūsų preparatų ypatumų. Tai kompanijos „Know How”.

Archebakterija yra nesibaigiantis biologiškai aktyvių medžiagų, energijos ir ląstelių lygio informacijos rezervas. Kamieninės ląstelės savo ruožtu yra visų žmogaus organų ir ląstelių, iš kurių formuojasi visų kitų tipų ląstelės, ląstelių pirmtakas.

Kamieninių ląstelių esmė – tai savita organizmo „remontinė brigada“, kuri pasiekia probleminę zoną ir pakeičia savimi vieno arba kito organo pažeistas ląsteles.  Gyvenimo procese kamieninių ląstelių kiekis sumažėja, o organizmo sugebėjimas atsistatyti krenta. Archebakterija, motininė ląstelė Žemėje, ne tik prisideda prie kamieninių ląstelių žmogaus organizme kiekio padidinimo, bet esant būtinybei gali jas pakeisti.

Dr.Nona preparatai, sukurti panaudojus naujas unikalias technologijas – atjaunins Jūsų organizmą ir išsaugos Jūsų sveikatą.

Daktarė Nona Kuhina – kompanijos įkūrėjai

Bendrinkite šį įrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *