Hot

Dezodorantas vyriškas Lord

25.20 

Dezodorantai – antiperspirantai  turi subtilų, labai švelnų,  neutraliai gaivų kvapą.

95 ml

Aprašymas

Į dezodoranto sudėtį įeina aromatiniai terapiniai aliejai, Halo kompleksas ir autotrofinė sistema. Produkto pritaikymo rekomendacijos.

Patepus dezodorantu pažastis (kraujagyslės jose išsidėsčiusios negiliai), vyksta visų organizmo gyvybinių funkcijų aktyvacija, padidėja jo tonusas. Dezodorantams būdingas puikus švelnus antibakterinis poveikis, jis greitai šalina odos dirglumą, stabdo smulkių įbrėžimų ir įdrėskimų kraujavimą, mažina prakaitavimą, siaurina prakaito liaukų latakus. Dezodoranto veikimas trunka 24 val.

Pastebėkite save – kai Jūs pasitepate kūną dezodorantu, atsiranda malonus šaltukas. Vyksta visų meridianų energetinis valymas, po kūną pasklidusi šiluma rodo energijos pasipildymą ir naujų jėgų atsiradimą. Taip veikia autotrofinė sistema.

Dezodorantas veikia dviem būdais, tai yra per odą į vidų ir oru į išorę. Kvepalų molekulinės sudedamosios dalys, aromatiniai aliejai ir Negyvosios jūros mineralai patenka pro odą per plaukų folikulų ir prakaito liaukų akutes, susimaišydami su natūraliai riebaliniais odos sekretais. Halo kompleksas, kuriame dera aromatinių terapinių aliejų ir biomasės, sukurtos Negyvosios jūros mineralų pagrindu, teigiamos savybės pradeda dirbti visa jėga, aprūpindamas organizmą ir jam būtinais mikroelementais, puikiai stimuliuodamas imuninę sistemą, padedančią palaikyti organizmo sveiką būklę.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Dezodorantas vyriškas Lord”