Veido kremas su vitaminu A „Solaris”

63.00 

 

Išankstinis užsakymas

+37068770922

Atjaunina veido odą ir leidžia sumažinti raukšles. Aktyvus jauninantis poveikis yra pagrindinis kompanijos „Dr.Nona“ kremo išskirtinumas.

50 ml

Aprašymas

Viena odos suglebimo priežasčių – vitamino A trūkumas. Atsiranda pleiskanojimas, sausumas, niežulys, padidintas jautrumas,  taip pat oda gali skilinėti, kraujuoti, atsiranda kiti defektai. Vitamino A yra gyvulinės kilmės produktuose, tokiuose kaip žuvies taukai, sviestas, grietinėlė, sūris, kiaušinio trynys – būtent tuose produktuose, kurių vartojimas šiandien dirbtinai apribotas dėl juose esančio didelio cholesterino kiekio. Pasaulyje atsirado stiprus poreikis papildomai maitinti odą vitaminu A.   Šiuolaikinių biotechnologijų dėka, sukurtų  Halo komplekso pagrindu, Izraelio klinikos „Lenom“ mokslininkų,  pavyko pasiekti  vitamino A ilgalaikį išsaugojimą aktyvioje formoje ir jo įsisavinimą.

Pagrindiniai ingredientai:

Negyvosios jūros druska, vitaminas E, vitaminas A, jojobos aliejus, rožių sėklos, UVA/UVB filtrai.

BЕ PARABENŲ!

Naudojimas: ryte ir vakare plonai patepti veido ir kaklo odą, po to pirštų galiukais  lengvai tapšnojant  masažuoti veidą ir palikti iki visiško susigėrimo. Po kelių savaičių Jūs galėsite pasigėrėti Jūsų elastingesnės, pajaunėjusios odos išvaizda.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Veido kremas su vitaminu A „Solaris””