Mitybos rekomendacijos sergantiems stemples ar skrandzio veziu

Kategorija:

Aprašymas

Atsisiųsti brošiūrą

Mitybos_rekomendacijos_sergantiems_stemples_ar-skrandzio_veziu pdf

 

Šios brošiūros tikslas – padėti Jums tinkamai maitintis prieš pradedant Jums paskirtą stemplės ir skrandžio vėžio gydymą, taip pat gydymo laikotarpiu ir jį užbaigus.

Mes valgome ir geriame kiekvieną savo gyvenimo dieną, iš esmės niekada apie tai nesusimąstydami. Tai yra mūsų kūno ir proto kuras, kurio mums reikia tam, kad funkcionuotume, bet taip pat tai – maloni, bendrauti skatinanti ir džiaugsmo teikianti mūsų gyvenimo ir kasdienybės dalis.

Šiuo atžvilgiu stemplės ir skrandžio vėžio sukeliami simptomai arba gydymo šalutinis poveikis gali stipriai paveikti kai kurių pacientų gyvenimą.

Jums gali tekti rinktis valgyti kitokį maistą ir keisti mitybos įpročius arba gerai apgalvoti tai, ką valgysite, ir gerai pagalvoti, jei ketinate suvalgyti daugiau, negu įprastai.

Jums gali kilti sunkumų valgant įprastą maistą, bet jeigu Jūsų mityba pagerės ir Jūs gausite pakankamai maisto medžiagų, Jūsų organizmas geriau reaguos į gydymą ir greičiau atsigaus gydymą užbaigus.

Šioje brošiūroje pateikiama praktinių patarimų ir pasiūlymų, ką daryti pasireiškus tam tikriems simptomams ir šalutiniam poveikiui, ir kaip gauti kuo daugiau naudos iš to, ką galite valgyti.

Atminkite, kad visi esame skirtingi. Kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius, teikia pirmenybę skirtingiems maisto produktams ir dėl mitybos jiems kyla skirtingų problemų, todėl svarbu suprasti, kas tinka būtent Jums.

Šiame vadove pateikiamos rekomendacijos ir patarimai tėra pasiūlymai ir bendrieji principai.

Konkretesnes rekomendacijas Jums pateiks Jūsų sveikatos priežiūros specialistų komanda.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Mitybos rekomendacijos sergantiems stemples ar skrandzio veziu”