DND kramtomos pastilės

136.50 

Pagrindinės sudedamosios dalys: Beta karotinas, imbieras, kurkuminas, alavijas, vitaminas B3, konljuguota linolo rūgštis.

Galima įsigyti po vieną plokštelę, kurioje yra  10 vienetų preparato.

 

Kategorija:

Aprašymas

Unikalus Lenom klinikos atradimas: tabletė kramtomoje gumoje!

Profilaktikai ir organizmo atsistatymui po sunkių ligų!

98% veikliųjų medžiagų burnos ertmėje pasisavina per 45 sekundes!

Sukurta remiantis patentu Nr.222128.

 

Archibacteria ir Dunaliela sudėtyje yra – Beta karotino, galingo antioksidanto vitamino, nepakeičiamo gydant ir užkertant kelią sunkiausiems negalavimams.

O jos gebėjimas stabdyti senėjimo procesus pavertė Archibacteria ir Dunaliella ypač vertingu nepakeičiamos natūralios medžiagos šaltiniu!

Gliukozaminas yra gyvybiškai svarbus mūsų kūno komponentas.  Jis kaupiasi raumenų ir kaulų sistemos jungiamajame audinyje, o vėliau išleidžiamas kremzlinio audinio ląstelėms, sąnarių raiščiams, nagų plokštelėms, širdies vožtuvams ir kt.

Ciberžolė.  Šiuolaikiniai medicinos tyrimai patvirtino prieskonio antibakterines ir priešuždegimines savybes bei antiseptinį poveikį.  Jis žinomas kaip antioksidantas, gerina virškinamojo trakto veiklą, mažina cholesterolio kiekį, gerina atmintį ir širdies veiklą.

Imbieras.  Jis laikomas nuostabiu augalu, turinčiu priešnuodžio savybių!  Pašalina kenksmingas medžiagas iš organizmo.  Mažina pykinimą chemoterapijos metu.

Alavijas yra puiki raminanti priemonė.  Šis augalas dar vadinamas „namine altechka: pagal rusų oftalmologo V.P.Filatovo mokymą, nupjaunami alijošiaus lapai, veikiami nepalankių aplinkos veiksnių (temperatūra, tamsa, ilgas apdorojimas), kaip ir visi gyvūninės ir augalinės kilmės produktai, pradeda gamintis. medžiagos, kurios gali stimuliuoti nykstančius gyvybės procesus. Šią savybę naudojame organizmo atstatymui po sunkių ligų.

B-vitaminas (vitaminas PP arba niacinas) dalyvauja redokso procesuose, turi kraujagysles plečiančių savybių, dalyvauja audinių kvėpavime, angliavandenių ir baltymų apykaitoje VZ is kaip „nematoma apsauga“, apsauganti nervinės veiklos stabilumą, kai organizme trūksta šios medžiagos, nervų sistema lieka neapsaugota ir tampa sužeista.

 

DND vartojimo rekomendacijos: Kramtykite 2-4 gabaliukus per dieną, mažiausiai dvi minutes, tada išspjauti kramtomąją gumą. Neduoti vaikams iki 5 metų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “DND kramtomos pastilės”