Hot

Dezodorantai moteriški Kiwi, Lady

25.20 

Dezodorantai – antiperspirantai  turi subtilų, labai švelnų,  neutraliai gaivų kvapą.

95 ml

Aprašymas

“LADY”,  “KIWI”.

Į dezodoranto sudėtį įeina aromatiniai terapiniai aliejai, Halo kompleksas ir autotrofinė sistema. Produkto pritaikymo rekomendacijos.

Patepus dezodorantu pažastis (kraujagyslės jose išsidėsčiusios negiliai), vyksta visų organizmo gyvybinių funkcijų aktyvacija, padidėja jo tonusas. Dezodorantams būdingas puikus švelnus antibakterinis poveikis, jis greitai šalina odos dirglumą, stabdo smulkių įbrėžimų ir įdrėskimų kraujavimą, mažina prakaitavimą, siaurina prakaito liaukų latakus. Dezodoranto veikimas trunka 24 val.

Pastebėkite save – kai Jūs pasitepate kūną dezodorantu, atsiranda malonus šaltukas. Vyksta visų meridianų energetinis valymas, po kūną pasklidusi šiluma rodo energijos pasipildymą ir naujų jėgų atsiradimą. Taip veikia autotrofinė sistema.

Dezodorantas veikia dviem būdais, tai yra per odą į vidų ir oru į išorę. Kvepalų molekulinės sudedamosios dalys, aromatiniai aliejai ir Negyvosios jūros mineralai patenka pro odą per plaukų folikulų ir prakaito liaukų akutes, susimaišydami su natūraliai riebaliniais odos sekretais. Halo kompleksas, kuriame dera aromatinių terapinių aliejų ir biomasės, sukurtos Negyvosios jūros mineralų pagrindu, teigiamos savybės pradeda dirbti visa jėga, aprūpindamas organizmą ir jam būtinais mikroelementais, puikiai stimuliuodamas imuninę sistemą, padedančią palaikyti organizmo sveiką būklę.

8 atsiliepimai apie Dezodorantai moteriški Kiwi, Lady

 1. 5 iš 5

  Rūta

  Tai tobulybe atrasta prieš 16 metu su kure lygi šiolei kartu !!!🤗 . Tai ne tik dezodorantas tai pagalbininkas visur ir visada susižeidus igelus uodui , nusibrozdinus …….Turi kekvienas išbandyti ir supras mano susižavejima šiuo dezodorantu 🌞

 2. 5 iš 5

  Eglė

  Naudojam jau n metų šiuos dezodorantus. Džiaugiuosi ne tik aš savuoju LADY, bet ir mano vyras bei sūnus vyriškuoju LORD dezodorantu. Apsauga, pasitikėjimas, neįkyrus ir malonus kvapas. Tikrai rekomenduoju!

 3. 5 iš 5

  Danguolė

  Va čia tai tikrai stebūklas !!!! Aš po auglio operacijos praktiškai negalėdavau nieko naudoti. Kiek prisikankinau niekas netikdavo,o jis vienintelis tiko. Nekemša porų ir visą dieną gaivus kvapas. Nerealus ♥️

 4. 5 iš 5

  Danguolė

  Nerealus! Tikras mano atradimas♥️Nekemša porų, gaivos kvapas visą dieną.

 5. 5 iš 5

  Rūta

  Tobulybė, neribotos naudojimo galimybės, visur ir visada pasiteisina. Myliu, myliu, myliu… ir mylėsiu!!!

 6. 5 iš 5

  Liucija

  Kažkas nerealaus, jokio prakaito kvapo, švelnus gaivus dvelksmas. Jei susižeidi ar skauda sąnarius ,pasitepus praeina. Padeda esant alergijos išbėrimams ar įgėlus vabzdžiui .Halo kompleksas veikia per limfą visą kūną. Rekomenduoju 🙂

 7. 5 iš 5

  Jūratė

  Dezodorantą Kiwi atradau prieš 20 metų kaip priemonę savo mažiems vaikams nuo mašalų (moškių). Priemonė pasiteisino 100 % ir pranoko mano lūkesčius. Šiandien visa mano šeima naudoja šį produktą ir vis dar negali atsidžiaugti. Pirmiausia tai puiki ir saugi priemonė nuo prakaito. Neapsakomai greitai ir veiksmingai malšina visokio pobūdžio patinimus – sumušimų, patempimų, vabzdžių įkandimų, neuralginius. Kelionėse Kwi nepamainomas pagalbininkas.

 8. 5 iš 5

  Audronė

  Nusipirkau ir nenusivyliau. Patiko iškarto, kol kas neturiu jokių priekaištų… Puikus produktas.


Parašyti atsiliepimą